بلاگ

انواع گردنبند نقره زنانه از نظر طول

سرویس تمام تراش نقره زنانه مدل ZS18171

انواع گردنبند نقره از نظر طول که به شما در انتخاب استایلی جذاب کمک می کند

گردنبند نقره زنانه از جمله اکسسوری های پر طرفدار و محبوب بانوان است، زیرا گردنبند جزو اولین جواهراتی است که خودنمایی می کند و استفاده از سنگ های قیمتی جذاب و نگین هایی با رنگ های مختلف در آن، زیبایی شما را در چشم بیننده چندین برابر می کند. اما در انتخاب گردنبند باید به نکاتی توجه نمایید تا تاثیر آن را بر روی استایل خود مشاهده کنید. در انتخاب این محصول حتما باید به نکاتی مانند مدل لباس، یقه لباس، رنگ لباس، طرح روی لباس، شکل گردن، طول گردن، فرم صورت، فرم بدن و… توجه کنید و میان گردنبند انتخابی، اندام و لباس خود، هماهنگی و تناسب جذابی را ایجاد کنید.
در هنگام خرید گردنبند زنانه باید به مواردی نظیر طول زنجیر آن و … نیز توجه کنید. زیرا گردنبندها بر روی ناحیه خاصی از بدن تاکید می کنند و با انتخاب مناسب آن ها می توانید باعث جذابیت بیشتر بهترین قسمت های بدن خود شوید و جلوه بیشتری به آن نواحی دهید و به علاوه قسمت های نا مطلوب را کم رنگ تر کنید.
شاید این سوال برای شما پیش بیاید که از کجا تشخیص دهید کدام گردنبند برای شما مناسب است؟
در ادامه این مقاله به معرفی انواع گردنبند از نظر سایز می پردازیم و درمقالات بعدی نیز همراه ما باشید تا با انواع دیگر این محصول که با صورت و اندام شما تناسب دارند آشنا شوید و بهترین انتخاب ها را برای خود رقم بزنید.

انواع گردنبند بر اساس طول و اندازه:

گردنبند نقره زنانه

 

گردنبندها با توجه به طول و اندازه ای که دارند به 6 دسته گلوبند، شال گردنی، پرنسسی، جشنی، اوپرا و کمندی تقسیم می شوند:
1- Collar :
این نوع از گردنبندها به گلوبند یا گردنبند یقه ای معروف می باشند و از نظر طول، کوتاه ترین مدل گردنبند هستند و توجه بینندگان را مستقیما به گردن شما جلب می کنند. طول آن ها 12 تا 13 اینچ و معادل 30 سانتی متر است.
2- Choker :
دومین نوع گردنبند از نظر طول را چوکر یا گردنبندهای شال گردنی می نامند. این مدل ها دقیقا روی خط گردن و بالای ترقوه قرار می گیرند و زیبایی استخوان های ترقوه را چندین برابر افزایش می دهند و با تاکیدی که بر خط گردن دارند جلوه ی ویژه ای به بالا تنه شما می دهند. طول گردنبندهای چوکر 14 تا 16 اینچ، معادل 40 سانتی متر است.
3- Princess :
سومین نوع را گردنبند پرنسسی می گویند که در بین بانوان محبوب ترین و پر طرفدارترین سایز گردنبند است. این مدل دقیقا روی استخوان ترقوه قرار می گیرد. بانوانی که استخوان ترقوه زیبایی دارند و قصد دارند بر آن ها تاکید کنند از این مدل گردنبند استفاده می کنند. طول گردنبندهای پرنسسی 17 تا 19 اینچ ، معادل 45 سانتی متر است.
4- Matinee :
چهارمین مدل به گردنبند نمایشی یا جشنی معروف می باشند که سایزی برابر 20 تا 24 اینچ، معادل 50 سانتی متر دارند.
5- Opera :
گردنبند اوپرا پنجمین مدل گردنبند از نظر سایز است. این نوع از گردنبند بر روی لباس قرار می گیرد و ظاهری رویایی را برای شما ایجاد می کند. طول این مدل جذاب 28 تا 34 اینچ، معادل 60 سانتی متر است.
6- Rope or Lariat :
ششمین و آخرین مدل از نظر سایز را گردنبند طنابی یا کمندی می نامند. گردنبند کمندی بلندترین نوع گردنبند می باشند و روی لباس قرار می گیرند و طول آن ها به بیش از 45 اینچ یا 75 سانتی متر می رسد.

این صفحه را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *