رزرو جواهرات!

رزرو محصولات!

شما کاربر عزیز،
از این پس میتوانید با پرداخت 10 درصد از مبلغ، یکی از جواهرات برند زارنس را برای خود بطور رزرو نگه داشته تا در اولین فروش ویژه آنرا با تخفیف و قیمت پایین تر خریداری نمایید. یادآور می شویم، هر ماه چندین بار فروش ویژه برای کل محصولات اعمال میشود.
بسیار مشاهده می شود که کاربران در زمان مشاهده و بررسی یا سبک و سنگین کردن برای خرید، کاربر دیگری محصول مورد نظرشان را خریداری نموده و ناموجود می شود. به همین دلیل تیم هایتک (High-Tech) زارنس، برای اولین بار در ایران اقدام به طراحی رزرو محصولات به این سبک نمود تا علاوه بر ارائه خدمات بهتر به کاربران، فروش زارنس در ایران را افزایش دهد. به علاوه، شما میتوانید پس از رزرو و پرداخت 10 درصد مبلغ محصول، با فراغ بال مدلهای دیگر را هم مشاهده و بررسی نمایید تا درصورت تغییر انتخاب، مبلغ پرداخت شده رزرو را برای سایر محصولات انتقال دهید. همین الان یک محصول را انتخاب و گزینه رزرو را انتخاب، سپس به سبد خرید خود اضافه نمایید.

فروش اقساطی!!

این بار زارنس با فروش اقساطی در خدمت شماست.شما میتوانید  40 الی 50 درصد مبلغ محصول را به صورت نقد، و باقی مبلغ را طی 2 الی 4 قسط پرداخت کنید.روند کار بسیار آسان است؛ ابتدا محصول موردعلاقه خود را انتخاب کنید، سپس با واحد پشتیبانی در واتسپ به شماره 09022859141 تماس حاصل نمایید (برای ارتباط مستقیم، اینجا کلیک کنید). 50 درصد محصول را پرداخت کنید و باقی مبلغ را با هماهنگی واحد پشتیبانی، طی 2 الی 4 فقره چک به آدرس پستی “کاشان،خیابان رجایی،ساختمان فرادیس، گالری زرین قلم به کد پستی 8163893113 ارسال کنید. درصورت تایید اعتبار حساب شما توسط واحد مالی بازرگانی، محصول برای شما ارسال خواهد شد. در صورت تایید نشدن توسط واحد مالی، چک ها و مبلغ پرداختی شما طی 24 ساعت مرجوع میشود.